Sylwia

Sylwia

DORADCA KLIENTA, KIEROWNIK SALONU

Jestem w Różowych Okularach od samego ich początku (2018 r.). Jestem doradcą klienta i to ze mną najczęściej nawiązujecie ten pierwszy kontakt w salonie. Odpowiadam za wizerunek firmy, tworząc posty, zdjęcia, video i wszelkie działania w social mediach typu Facebook i Instagram, a także za stronę, którą właśnie oglądasz.

Jako Kierownik salonu zajmuję się całym procesem sprzedaży i obsługi klienta. Od momentu zapisania wizyty, po spotkanie, do momentu wydania gotowego zlecenia. Czuwam nad jakością produktu, terminem wykonania, rozwiązuje techniczne kwestie funkcjonowania salonu. Odpowiadam za asortyment i wynajdywanie perełek (okularów), które potem goszczą na Waszych nosach. Szukam dla Was niespotykanych oprawek, których nie znajdziecie w sklepach sieciowych. Kontaktuję się z producentami, ustalam warunki współprac. Kocham modę, kolor i ORYGINALNOŚĆ. Stawiam na odważny design, którym możesz się wyróżniać – i do tej odwagi namawiam swoich Klientów.

Zajmuję się też tym, co kocham najbardziej: doborem oprawek do kształtów waszych twarzy oraz dopasowywaniem produktu do waszych indywidualnych potrzeb. Odpowiadam za techniczne rozwiązania w zakresie szkieł okularowych markowych producentów. Z branżą optyczną jestem związana od 2015 roku, pracując początkowo w dużej firmie optycznej i tam zdobywając doświadczenie w dużych i mniejszych salonach. Obecnie nie wyobrażam sobie innej drogi. Uśmiechem i pozytywnym nastawieniem staram się zawsze umilić Tobie wizytę, byś poczuł/a się u nas jak w domu!

Nasz zespół